Dlaczego warto wdrożyć AI do marketingu

Sztuczna inteligencja
to przyszłość,

Powiemy wprost: musisz się tego nauczyć, żeby nie zostać w tyle. Jeśli chcesz pracować efektywniej, sprytniej i wspierać swoją kreatywność, powinieneś/powinnaś zaprzyjaźnić się ze sztuczną inteligencją.

ChatGPT może stać się Twoim prawdziwym asystentem.

Wszechstronnym i uniwersalnym. Do tych rutynowych czynności i tych nieszablonowych. I to całkiem dosłownie, bo narzędzie umożliwia stworzenie asystentów-botów do zadań specjalnych!

Zwiększysz jakość, zmniejszysz koszty

Chcesz stać się konkurencyjnym partnerem, który na stałe wykorzystuje narzędzia AI w projektach? (No pewnie, że chcesz - tak tylko zapytaliśmy.) ChatGPT Ci w tym pomoże! Zapewnisz sobie większą jakość, różnorodność i niższe koszty pracy.

Czego nauczysz się podczas kursu

Dowiesz się, jak skutecznie rozmawiać z ChatGPT

Zdobędziesz podstawy inżynierii promptowania - kwalifikacji przyszłości!

Zobaczysz - na przykładach - jak ChatGPT pomaga zbierać i analizować informacje

Przekonasz się, jak szybko można stworzyć strategię marketingową z ChatGPT

Nauczysz się, jak tworzyć grafiki i prezentacje z ChatGPT

Poznasz kluczowe kwestie dotyczące bezpieczeństwa danych

W części warsztatowej będziesz mieć okazję przetestować ChatGPT na własnych przykładach. #najlepiej

Bardzo dużo praktycznej i wartościowej wiedzy (...). Do tego sposób prowadzenia samego szkolenia, bardzo na luzie, konkretnie, ale i z humorem. Dla mnie super.

Poznaj przebieg kursu

8.50 - 9.00 Przygotowanie do szkolenia

 • Łapiemy miejsce, kawę oraz dobry humor

9.00 - 9.10 Otwarcie szkolenia i powitanie

 • Dwa słowa o kwestiach organizacyjnych (oprócz „Dzień dobry”:))

9.10 - 9.55 Wprowadzenie do pracy ze sztuczną inteligencją

 • 9 wskazówek, jak prowadzić efektywną rozmowę ze sztuczną inteligencją

 • Każda część oparta na przykładach

9.55 - 11.25 Wprowadzenie do ChatGPT

 • Jak tworzy ChatGPT

 • Omówienie kluczowych kwestii bezpieczeństwa danych, porównanie możliwości GPT-3.5 a GPT 4 oraz wersji Team, podstawowe funkcje i konfiguracja ChatGPT

 • Wprowadzenie do prompt engineeringu

 • Budowanie asystentów GPTs

 • Ćwiczenia na przykładach marketingowych

11.25 - 11.40 Pierwsza przerwa. Smacznej kawusi!

11.40 - 13.00 Zbieranie informacji, strategia, analiza danych

 • Zbieranie informacji (rola wyszukiwarek AI, przydatne wtyczki, nowy model pracy dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji)

 • Analiza konkurencji, analiza trendów, porównywanie ofert

 • Analizowanie grup celowych, person

 • Praca z kanałami komunikacji

13.00 - 13.45 Przerwa obiadowa (we własnym zakresie)

13.45 - 14.25 Zbieranie informacji, strategia, analiza danych

 • Praca ze strategią marketingową

 • Praca z plikami, wgrywanie i analiza badań itd.

 • Wspólne ćwiczenia

14:25 - 14:55 Kreatywne tworzenie z ChatGPT

 • Kreatywne tworzenie z ChatGPT

 • Tworzenie prezentacji ppt z ChatGPT

14:55-15:10 Przerwa

15:10 - 16:10

 • Tworzenie grafik z ChatGPT

 • Wspólne ćwiczenia

Kto skorzysta na szkoleniu

specjaliści, managerowie i dyrektorzy, którzy szukający sposobów na podniesienie efektywności swojej pracy w wielu obszarach

pracownicy marketingu działający zarówno po stronie klientów, jak i agencji

specjaliści od komunikacji i content marketingu, na co dzień odpowiedzialni za tworzenie treści oraz działania social mediowe w organizacjach

każdy, kto czuje się osobą twórczą, ale do tej pory nie miał odpowiednich narzędzi, aby móc wprowadzać swoje wizje w życie

WAŻNE: uczestnicy szkolenia nie muszą mieć wiedzy z zakresu programowania czy sztucznej inteligencji.

Prowadzący

Kurs prowadzą praktycy AI z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym, na co dzień pracujący w branży reklamowej.

 • Tomek Graszewicz

ZOBACZ OPINIE NASZYCH UCZESTNIKÓW

„Doskonałe zajęcia! Tomasz ma dar przekazywania wiedzy w przystępny sposób, skłania do myślenia i niesamowicie inspiruje”.

Aneta

Aneta

„#majumaj! Co to było za szkolenie! Dziewięć mega intensywnych godzin, po których człowiek wychodzi trochę wstrząśnięty, trochę przerażony i trochę podekscytowany. Kompleksowy (na ten moment, bo jutro już może być inaczej) przegląd narzędzi AI, z którymi powinna zaprzyjaźnić się każda osoba pracująca tworząc content. Jakikolwiek. Sporym i mega pozytywnym zaskoczeniem była dla mnie cześć prowadzona przez Patrycja Grzelczak - prawdziwą #copyrightfAIry, która udowodniła, że sztuczna inteligencja „nie wygryzie” żadnego marketingowca, jeśli ten tylko zechce się z nią zaprzyjaźnić.” Jeśli miałam wątpliwości czy w tak specyficznej cząstce jak #agromarketing AI znajdzie jakiekolwiek zastosowanie - dziś zostałam z tego błędu wyprowadzona. Dzięki za to!

Martyna

Martyna

Dziękuję WAM serdecznie za świetnie zorganizowane szkolenie. Byłem pod wielkim wrażeniem głębi wiedzy prowadzących i ich umiejętności przekazywania tej wiedzy. Szczerze mówiąc, poczułem się jakbym uczestniczył w pewnego rodzaju show. Najbardziej podobało mi się to, że szkolenie było praktyczne. Nie tylko poznaliśmy teorię, ale również mieliśmy okazję pracować z różnymi narzędziami AI i eksperymentować z ich zastosowaniem. Dzięki temu zyskałem pewność, że AI może być wspaniałym narzędziem, które może naprawdę przynieść wiele korzyści i wzmocnić nasze wysiłki marketingowe.

Piotr

Piotr

Masa wiedzy, polecam! Ale głównym atutem szkolenia i świetnych ludzi z Tomek Graszewicz na czele jest pokazanie konkretnych narzędzi, które samo przetestowali. Czyli praktyka a nie teoria!

Dorota

Dorota

Tomek Graszewicz, muszę ci powiedzieć, że jestem naprawdę pod wrażeniem szkolenia, w którym uczestniczyłem! Byłem tak zaabsorbowany materiałem, że nawet nie zauważyłem przerwy na lunch. Z czystym sumieniem polecam to szkolenie. Podejdź do tego z otwartym umysłem i gotowością do nauki, a na pewno zyskasz wiele korzyści. Nie słuchaj tych, którzy mówią, że nie ma sensu. Daj sobie szansę na rozwój i ucz się razem z Tomek Graszewicz i jego niesamowitym zespołem!

Dariusz

Dariusz

Rewelacyjne cyberpunkowe/scifi klimaty to nie jest jedyne przesłanie tego certyfikatu, stworzonego w aplikacji #midjourney. Już za mną intensywne całodniowe szkolenie w Warszawie z zastosowania różnych narzędzi #ai, zorganizowane przez ekipę AI wizards. Dziękuję za otwarcie mi oczu na wiele aspektów zawodowego obcowania z generatywną sztuczną inteligencją. Solidna dawka wiedzy, sztuczek z obyciem z AI* i praktycznych umiejętności przełoży się na pewno na sprawność pracy i nowe sposoby realizowania mnóstwa projektów. ‍‍

Arkadiusz

Arkadiusz

Miałem okazję uczestniczyć w szkoleniu „Moc AI dla marketingu w praktyce”. Bez wahania mogę powiedzieć, że to była jedna z najbardziej inspirujących i wartościowych edukacyjnych przygód w moim życiu! Od chwili rozpoczęcia, to szkolenie było prawdziwą podróżą przez fascynujący świat #AI. Cały dzień, pełen intensywnych i emocjonujących chwil, przemknął w mgnieniu oka. Otrzymaliśmy ogrom wiedzy, którą prowadzący przedstawili z takim zaangażowaniem i energią, że nawet po 9 godzinach, mimo parującej głowy od informacji, chciałoby się jeszcze więcej! Szczególnie doceniłem praktyczne podejście i unikalne spostrzeżenia, które Tomek Graszewicz i jego zespół dzielili się z nami. Nie ma wątpliwości, że ich doświadczenia i porady pomogą mi w podnoszeniu mojej "sztuki konwersacji" z AI do następnego poziomu. A co najważniejsze, atmosfera podczas szkolenia była po prostu niesamowita! Pełna pozytywnej energii, śmiechu i wielkiej pasji do nauki.

Jacek

Jacek

Tomek Graszewicz, Patrycja Grzelczak, Bartosz Kostarczyk dziękuję za ogromną dawkę wiedzy, mnóstwo nowości i ciekawostek! Niech moc #ai pozostanie z nami!

Kinga

Kinga

Uczyć się od ludzi z tak ogromną wiedzą, przekazujący wiedzę z pasją i humorem było samą przyjemnością ❗ ❗ ❗

Marek

Marek

Ukończyłem niesamowite szkolenie z wykorzystania mocy sztucznej inteligencji w kreatywności, prowadzone przez AI wizards!

Bartosz

Bartosz

Polecam tego allegrowicza Tomek Graszewicz i cały team AI wizards

Arkadiusz

Arkadiusz

Szkolenie "Moc AI dla marketingu w praktyce" zorganizowane przez AI wizards było absolutnie niesamowite ❗

Grzegorz

Grzegorz

Świetne szkolenie, dużo konkretnej wiedzy i spokojnie jeszcze mogłoby być dłuższe o jeden dzień, bo dużo by się jeszcze dało powiedzieć i przećwiczyć! Polecam tego allegrowicza Tomek Graszewicz i cały team AI wizards

Joanna

Joanna

Świetne szkolenie o AI i czacie GPT! Chciałbym podzielić się moimi wrażeniami z dzisiejszego szkolenia "Moc AI dla marketingu w praktyce" AI wizards. To było niesamowite doświadczenie, które przyniosło mi ogromną wiedzę i pierwsze praktyczne umiejętności w dziedzinie AI.

Katarzyna

Katarzyna

Jeśli nie wiecie od czego zacząć przygodę z SI, jeśli już zaczęliście, ale czujecie ze budujecie bez fundamentów, ten kurs jest dla Was.

Agnieszka

Agnieszka

„Moc AI dla marketingu w praktyce" to ogromna dawka wiedzy wstrzyknięta w 9h. Poznałam nie tylko zasady na jakich powstawały modele AI, ale też swoistą filozofię, tipy, przykłady i konkretne zastosowania. Dzięki!

Patrycja

Patrycja

Rzadko kiedy 9 godzin mija tak szybko, a jednak jeśli słucha się osób nie tylko zajmujących się fascynującym obszarem, ale jednocześnie opowiadających o nim z taką energią i zaangażowaniem, każda godziną mija błyskawicznie, a na koniec - mimo głowy parującej od miliona informacji - mimo wszystko chciałoby się jeszcze więcej!

Milena

Milena

Szkolenie z narzędzi #AI w marketingu za mną! Czuję się jakbym właśnie wstąpiła do Hogwartu Marketingu z tym, że zamiast różdżek mieliśmy narzędzia AI! Nauka była bardzo intensywna ale teraz już wiem, że jestem gotowa na to aby śmiało wkroczyć w ten mAIgiczny świat! Serdeczne podziękowania dla całego zespołu AI wizards a w szczególności Tomek Graszewicz Patrycja Grzelczak i Bartek Kostarczyk! Z niecierpliwością czekam na kolejne kursy!

Martyna

Martyna

Jeżeli myślisz, że sztuczna inteligencja (AI) to tylko roboty z filmów science-fiction, to z muszę Cię szybko wyprowadzić z błędu! Dzisiejsze szkolenie organizowane przez AI wizards poświęcone praktycznemu wykorzystaniu AI w marketingu zdecydowanie rozbiło moje dotychczasowe schematy myślowe.

Agata

Agata

Jeśli nie wiecie od czego zacząć przygodę z SI, jeśli już zaczęliście, ale czujecie ze budujecie bez fundamentów, ten kurs jest dla Was.

Agnieszka

Agnieszka

Dziękuję AI wizards za to niezwykłe doświadczenie! Ostrzeżenie: po tej dawce wiedzy neural engine'y mogą osiągnąć krytyczne temperatury!

Mikołaj

Mikołaj

Dziś uczestniczyłam w szkoleniu AI wizards które przeniosło mnie do świata, gdzie możliwości zdają się nie mieć granic. Ten dzień był niczym wyprawa w głąb galaktyki innowacji

Ewa

Ewa

Serdecznie dziękuję, że mogłam wziąć udział w tak inspirującym szkoleniu! Nie mogę się doczekać rozpoczęcia działań marketingowych ze współpracy z AI. Technologia przyszłości już jest wśród nas!

Agata

Agata

„Chciałam serdecznie podziękować za możliwość udziału w szkoleniu (rzutem na taśmę, ale się udało). Jestem naprawdę pod wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy prowadzących.

Kinga

Kinga

Wczorajszy dzień był niezwykły, pełen intensywności i zmęczenia, ale absolutnie było ... WARTO! Serdecznie dziękuję Tomek Graszewicz, Patrycja Grzelczak, Bartosz Kostarczyk i całemu zespołowi AI wizards. Bez wahania polecam szkolenie "Moc AI dla marketingu w praktyce" wszystkim, którzy chcą opanować sztukę konwersacji z #AI. Tomek i jego zespół dzielą się spostrzeżeniami, których nie znajdziecie nigdzie indziej.✨

Justyna

Justyna

Świeżo po szkoleniu "Moc AI dla marketingu w praktyce" przeprowadzonego przez świetnych praktyków z AI wizards, z fascynacją odkrywam moc kolejnych narzędzi opartych na AI. Te cudeńka technologii obiecują nam nie tylko większą wydajność, ale i efekty, które wcześniej wymagały długich godzin twórczych burz mózgów.

Ewa

Ewa

Dyplomy

Każdy z uczestników ma możliwość wybrania jednego z 30 unikatowych wzorów dyplomów stworzonych przez sztuczną inteligencję!

Co wyróżnia szkolenia z AI wizards?

Jako pierwsi w Polsce poprowadziliśmy webinar o AI w branży kreatywnej „Kreatywny Mind*uck”.

Tworzymy jedyną polską społeczność skupioną wokół kreatywnych aspektów AI, na bieżąco informując o trendach i zmianach w obszarze sztucznej inteligencji.

Opracowaliśmy pierwsze na świecie ośmiogodzinne szkolenie online z Midjourney v4.

Jesteśmy autorami „Łap kalendarza” - jednego z pierwszych na świecie, seryjnie produkowanych fizycznie dzieł stworzonych przy użyciu sztucznej inteligencji.

Za „Łap kalendarz” otrzymaliśmy główną nagrodę w konkursie Digital Ars (najlepsze dzieło stworzone za pomocą AI w 2023 roku).

Jako nieliczni szkoleniowcy z obszaru AI faktycznie pracujemy na co dzień z narzędziami AI i testujemy je w prawdziwych procesach marketingowych w naszych agencjach Job’n’Joy i Shake the Cake..

Jako pierwsi wprowadziliśmy do szerokiej sprzedaży w całej Europie setki naszych obrazów wygenerowanych w AI (są dostępne m.in. na Bimago.pl).

Na stałe współpracujemy z wieloma firmami oraz agencjami, prowadząc praktyczną transformację w zakresie AI (m.in. z TV Puls).

Wielokrotnie pojawiamy się w mediach i na konferencjach jako eksperci od sztucznej inteligencji.

MEDIA O NAS

NOWY TERMIN JUŻ WKRÓTCE

1190 zł
netto
do ceny należy doliczyć
VAT 23%

Zapis na newsletter

Chcesz otrzymywać co jakiś czas dawkę mocy AI na swojego maila? Zapisz się koniecznie na nasz newsletter.

FAQ

Chcę otrzymać dostęp dla większej liczby uczestników (powyżej 5 osób).

Super! Napisz do nas na: [email protected], aby otrzymać ofertę grupowego dostępu.

Czy mogę opłacić kurs online na podstawie faktury proformy?

Tak. Napisz do nas na: [email protected].

Chcę zorganizować specjalne szkolenie zamknięte dla swojej firmy.

Świetnie! Napisz do nas na: [email protected] i podaj liczbę uczestników oraz wstępną propozycję terminów.